Zespół muzyczny Geminix - Poznajmy się!

Zespół muzyczny na wesela i imprezy okolicznościowe - informacje o nas!

Geminix to Cover Band grający muzykę Blues, Rock, Dance lat 70, 80 i 90-tych i obecnych. Zapewniamy muzykę w 100% na żywo. Na życzenie klienta prowadzimy gry i zabawy integracyjne.
Jesteśmy grupą wykształconych muzyków. Posiadamy duże doświadczenie estradowe. Posiadamy również szeroki wachlarz repertuarowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą naszego zespołu.Przekonaj się i spotkaj się z nami na żywo! Gwarantujemy niezapomniane chwile, wrażenia i emocje, które na długo zapadną Wam w sercu. W celu zapewnienia Państwu jak najlepszej zabawy i najwyższej klasy nagłośnienia dysponujemy profesjonalnym sprzętem.

Zespół muzyczny geminix

Czy zespół Geminix gra w całej Polsce?

Oczywiście! Gramy na terenie całej Polski, najczęściej są to województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie, mazowieckie i świętokrzyskie. Jesteśmy z Tarnowa.

Czy posiadacie własne oświetlenie, nagłośnienie?

Tak - Zespół Geminix dysponuje wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym zapewniającym bardzo dobre brzmienie, posiadamy własną rampę ośiwetleniową, która oświetla scenę, zespół i parkiet.

Czy gracie tzw. biesiadę z goścmi za stołami?

Oczywiście! Za stoły wychodzimy pełnym składem. Wszystkie instrumenty są bezprzewodowo nagłośnione. Chodzimy po sali, a wszystko jest idealnie słyszalne ze sceny.

Jak zarezerwować termin?

Wstępnie możemy zarezerwować termin telefonicznie, lub mailowo. Z reguły rezerwacja trwa kilka dni, do czasu kiedy podpiszemy umowę.

Czy oferujecie granie podczas błogosławieństwa w domu Panny Młodej?

Tak, istnieje taka możliwość.

Organizuję wesele międzynarodowe. Czy jest możliwość, aby zespół poprowadził wesele polsko-angielskie?

Tak, na życzenie zespół prowadzi imprezy w języku polskim i angielskim. Dodatkowo blisko połowę utworów muzycznych z repertuaru zespołu stanową piosenki w języku angielskim.

Ile trwają przerwy w trakcie występu zespołu na weselu?

Zespół dba o to, aby przerwy pokrywały się z wydawaniem gorących posiłków, tortem itp. Każda przerwa zespołu trwa ok. 10-15 minut.

Czy w czasie przerw zespół zapewnia tło muzyczne?

Oczywiście. W czasie przerw odtwarzana jest muzyka w klimatach smooth jazz, instrumental lub muzyka dostarczona przez Parę Młodą.