Zespół na imprezę firmową – GEMINIX

Zespół na imprezę firmową to jeden z głównych czynników decydujących o tym, czy zapracowana na co dzień ekipa będzie w stanie pozostawić wszystkie stresy za drzwiami i oddać się przyjemnościom błogiego odpoczynku. Zespół muzyczny GEMINIX jest grupą stworzoną z utalentowanych muzyków, którzy w łatwy sposób nawiązują kontakt z odbiorcami oraz trafnie odczytują gusta muzyczne swoich słuchaczy. Pozwala to na zorganizowanie niezwykle udanej oraz niezapomnianej imprezy.
Dbając o zaspokojenie różnorodnych potrzeb naszych klientów oferujemy muzykę dopasowaną do potrzeb odbiorcy. Specjalizujemy się w muzyce typu Blues, Rock, a także Dance z lat 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz obecnych. Posiadamy różnorodny repertuar zawierający covery wielu znanych i lubianych wykonawców. Jako zespół na imprezę firmową gwarantujemy niepowtarzalny klimat i wspaniałą atmosferę.

Najlepszy zespół muzyczny na imprezę firmową

Zdarza się, że impreza firmowa to nie tylko spotkanie pracowników, ale także okazja aby zaprosić ważnych kontrahentów czy też zarząd firmy. Oprawa muzyczna sprzyjająca dobrej zabawie oraz integracji ma ważny wpływ na kształtowanie się relacji partnerskich. Miłe wspomnienia powstałe po udanym przyjęciu wpływają bowiem na dalsze pozytywne relacje ze współpracownikami na polu zawodowym.
Zespół muzyczny na imprezę firmową GEMINIX zapewnia tylko i wyłącznie utwory wykonywane na żywo w ciekawej oprawie zarówno wokalnej, jak i wizualnej. W swoim wyposażeniu posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz profesjonalną rampę oświetleniową, która pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat. Dodatkowo oferujemy gry i zabawy integracyjne, które pozostają na długo w pamięci uczestników eventu.

Zespół muzyczny na imprezę firmową Tarnów – Kraków – Rzeszów - Nowy Sącz

Zespół muzyczny GEMINIX ma bogate doświadczenie zarówno estradowe, jak i sceniczne. Nasz Cover Band tworzą osoby pełne pasji i miłości zarówno do muzyki, jak i wrażliwe na artystyczne piękno. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dajemy 200% swoich możliwości. Gramy na terenie całej Polski. Nasz zespól muzyczny na imprezę gra najczęściej w takich regionach jak: Małopolska, Podkarpacie, Mazowsze oraz Śląsk. Na życzenie klienta zespól muzyczny poprowadzi imprezę firmową w języku angielskim. Zapraszamy do kontaktu.