Zespół na wesele, zespół muzyczny weselny - cover band na wesele

Zespół na wesele GEMINIX - doskonały Cover Band

Wesele to wyjątkowa chwila wyczekiwana nie tylko przez przyszłych małżonków, ale także przez najbliższą rodzinę oraz zaproszonych gości. Planowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem detale, w dniu ślubu muszą idealnie ze sobą współgrać. Powinny składać się one w nieskazitelną całość. Jedną z rzeczy bez, których większość pra nie wyobraża sobie wesela jest odpowiednio dobrana muzyka. Zatem odpowiednio dobrany zespół na wesele stanowi ważny aspekt, który niejednokrotnie decyduje o powodzeniu całej imprezy.

Zadowolenie gości, miłe wspomnienia oraz niepowtarzalna oprawa muzyczna, nie mogą zostać pozostawione przypadkowi. Już na początku planowania przyjęcia weselnego, warto świadomie wybrać odpowiedni zespół weselny, który spełni wszelkie oczekiwania narzeczonych.

Zespół na wesele – atrakcje dla gości

Istotne jest aby zadbać o dobrą zabawę dla wszystkich zaproszonych członków rodziny oraz znajomych. Warto, zapewnić atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dla najstarszych gości.
Zespół na wesele GEMINIX posiada w swojej ekipie konferansjera, który zadba o wspólną zabawę. W trakcie przejęcia warto zorganizować:

  1. 1. Oczepiny – polegają one, na zaproszeniu na środek parkietu, wszystkich młodych stanu wolnego, chcących w przyszłości szczęśliwie odnaleźć swoją drugą połowę. W trakcie zabawy zespół weselny zachęca Pannę Młodą do rzucenia za siebie welonem, natomiast Pana młodego do rzucenia muchą. Szczęśliwcy, którzy złapią te przedmioty zostają „nową parą młodą” na przyjęciu.
  2. 2. Pierwszy Taniec - jest to tradycja nakazująca, aby wesele rozpoczęli nowożeńcy, prezentując przed gośćmi swój popisowy układ. Zespół muzyczny GEMINIX na etapie uzgodnień może zaproponować przyszłym małżonkom jeden lub kilka utworów do wyboru. Ostateczna decyzja należy jednak do Państwa Młodych. Warto, także zadbać o ciekawą oprawę wizualną tego doniosłego momentu, poprzez ułożenie kwiatów na parkiecie, czy też dekoracje w postaci spadających balonów.
  3. 3. Podziękowania dla rodziców - w trakcie przyjęcia weselnego nadchodzi moment, kiedy Państwo Młodzi pragną podziękować swoim rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Zespół na wesele zapewnia na tę chwilę wyjątkową oprawę muzyczną, dobierając na życzenie nowożeńców odpowiedni utwór.
  4. 4. Biesiada z gośćmi za stołem - zespól muzyczny w pełnym składzie wychodzi do gości i razem z nimi rozpoczyna przyśpiewki oraz grę przy stołach, czyli tzw. Biesiadę.
  5. 5. Zabawy dla gości – członkowie zespołu prowadzą z gośćmi zabawy dopasowane do klimatu wesela. Przez całe przyjęcie dbają oni zarówno o zorganizowanie czasu najmłodszych, jak i starszych gości weselnych. Prowadzone są zabawy integracyjne, animacje oraz konkursy. W swoim repertuarze proponujemy popularne zabawy na oczepiny.

Zespól muzyczny na wesele Tarnów – Kraków – Rzeszów - Nowy Sącz

Zespół muzyczny na wesele GEMINIX zapewnia niezapomnianą oprawę muzyczną na weselach. Gramy w całej Polsce. Prowadzimy przyjęcia weselnie zarówno dla gości z Polski, jak i za granicy. Na życzenie Państwa Młodych, organizujemy wesela w języku angielskim. Dzięki temu osoby innych narodowości mogą w pełni uczestniczyć w tym wyjątkowym i ważnym dniu.