Zespół na studniówkę

Bal maturalny to jedno z tych wydarzeń w życiu, które zapada w pamięci na wiele lat. Szalona zabawa, wspaniałe kreacje, doborowe towarzystwo pozwalają zapomnieć o zbliżającym się wielkimi krokami egzaminie dojrzałości. Niepowtarzalna atmosfera to coś, na co stawiają nie tylko młodzi, ale także rodzice i nauczyciele. Warto zatem zadbać, aby wszystkie przygotowania zostało dopięte na ostatni guzik. Jeden z decydujących aspektów powodzenia całego przedsięwzięcia, jakim jest bal maturalny, stanowi odpowiednio dobrany zespół na studniówkę.

Cover Band GEMINIX jest to zespół z bogatym doświadczeniem estradowym oraz scenicznym. Zapewnia on muzykę Blues, Rock, Dance z lat 70, 80 i 90-tych, a także obecnych, graną w stu procentach na żywo. W trakcie imprezy członkowie zespołu prowadzą ciekawe gry i zabawy integracyjne, dzięki czemu żaden z uczestników nie ma czasu na nudy. Repertuar imprezy dobierany jest do gustu odbiorców. Grane są także utwory zamawiane na specjalne życzenie gości.

Najlepszy zespół na studniówkę

Najlepszy zespół na studniówkę to taki, który gra do ostatniego tancerza na parkiecie. W trakcie balu zespół GEMINIX robi krótkie przerwy, aby po nich ponownie porywać młodzież w wir zabawy. Członkowie zespołu nieustanie dbają o to, aby uczestnicy nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek, a impreza trwała do białego rana. Każda studniówka zaopatrzona jest w profesjonalne nagłośnienie, rampę oświetleniową oraz sprzęt muzyczny najwyższej jakości, które zapewniają niepowtarzalne brzmienie oraz gwarantują niesamowity klimat.

Warto pamiętać, iż oprawa muzyczna imprezy studniówkowej skalda się nie tylko z chwytliwych tanecznych kawałków. Obejmuje ona także część oficjalną balu maturalnego. Polonez bez, którego nie może rozpocząć się przyjęcie maturalne, czy też podziękowania dla nauczycieli to już wieloletnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na życzenie organizatorów zespół muzyczny GEMINIX może uświetnić część oficjalną uroczystości odpowiednio dopasowaną oprawą muzyczną.

Zespół muzyczny na studniówkę Tarnów – Kraków – Rzeszów - Nowy Sącz

Cover Band GEMINIX to najlepszy zespół muzyczny na studniówkę . Nasza ekipa może dojechać dosłownie wszędzie. Gramy na terenie całej Polski. Najczęściej zapewniamy oprawę muzyczną na studniówkę w takich częściach naszego kraju jak Małopolska, Podkarpacie, Mazowsze czy też Śląsk. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem e-mail w celu ustalenia dogodnego terminu oraz wszelkich szczegółów związanych z balem maturalnym.