Zespół na imprezę okolicznościową - Andrzejki, Sylwester, Bal karnawałowy

Szampańska zabawa do samego rana w sylwestrową noc to wydarzenie, na które większość z nas czeka z niecierpliwością każdego roku. Sztuczne ognie, błyszczące kreacje musujący szampan oraz szalone tańce w rytm ulubionej muzyki porywają serca nawet najbardziej zagorzałych sceptyków. GEMINIX to zespół muzyczny na zabawę sylwestrową, który zawsze rozgrzewa atmosferę do czerwoności.

Miłosne wróżby, lanie wosku, ustawianie butów w kolejce do drzwi to tylko niektóre z propozycji na andrzejkową noc. Ten cudowny wieczór warto spędzić na przyjęciu wraz z paczką najlepszych przyjaciół, bawiąc się w rytm znanych i lubianych utworów w wykonaniu zespołu GEMINIX. Idealnie sprawdza się on w roli Cover Bandu na Andrzejki zapewniając wspaniałą zabawę w niepowtarzalnej atmosferze. Pełen pasji i miłości do muzyki ambitny zespół GEMINIX poprowadzi również bal karnawałowy, zorganizuje niezapomniane urodziny oraz uświetni inne imprezy okolicznościowe.

Zespół na imprezy okolicznościowe - Muzyka na eventy

Każdy z nas pragnie aby ważne uroczystości rodzinne takie jak jubileusz, rocznice małżeństwa, chrzciny czy też komunia miały wyjątkowy charakter. Istotne dla nas chwile warto zorganizować w gronie rodziny czy też najbliższych znajomych oraz uświetnić odpowiednią oprawą muzyczną. Odpowiedni dobór repertuaru, ustawienie profesjonalnego oświetlenia, a także nagłośnienia zapewni niezapomniane wrażenia z uroczystości. Zespół GEMINIX gwarantuje świetny kontakt z osobami bawiącymi się na sali, przebieg eventu według wcześniej ustalonego scenariusza, a także organizację zabaw na życzenie klienta. Mamy bogate doświadczenie jako zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe.

Najlepszy zespół na imprezę okolicznościową – Tarnów – Kraków -Rzeszów - Nowy Sącz

Jesteśmy zespołem coverowym z Tranowa. Naszym słuchaczom oferuje szeroki repertuar muzyczny dopasowany do indywidualnych upodobań. Gramy wyłącznie na żywo na terenie całej Polski. Najczęściej gościmy jako zespół na imprezy okolicznościowe w województwie małopolskim, śląskim, podkarpackim oraz mazowieckim. Zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów oraz ustalenia wszelkich szczegółów. Podpisujemy umowy i gwarantujemy świetną zabawę.